Слухати

Не вірю, що Луценка призначили, щоб затягнути розслідування подій Майдану, - Баганець / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Не вірю, що Луценка призначили, щоб затягнути розслідування подій Майдану, - Баганець

05 липня 2018 - 15:03
Facebook Twitter Google+
Події Революції Гідності спотворюються, а розслідування затягуються, - певен Олексій Баганець, що тричі обіймав посаду заступника Генпрокурора. Про це в його книзі «Як вмирає правда про Майдан»

Гість студії – екс-заступник Генпрокурора, адвокат Олексій Баганець

Олексій Баганець: Книга «Як вмирає правда про Майдан» -це збірка моїх статей, які я готував до річниць Революції Гідності. Мотивацією для написання стало згортання розслідувань по злочинним, які були під час Майдану, і спотворення об’єктивної інформації щодо подій, які відбувались впродовж Революції гідності.

Назвати всі причини, чому досі злочини не розкриті на 100 сторінках неможливо. Сьогодні я навіть не вірю, що справи доведуть до кінця і винні понесуть відповідальність.

На мою думку, зміни в структурі Генпрокуратури призведуть до перепризначень у слідчих підрозділах. Це не сприятиме активізації процесу розслідування. Сьогодні реформування призвело до того, що фактично ГПУ виконує свої функціональні обов’язки за межами правового поля.

Чому протягом 4 років існування нинішньої влади в Україні змінилися 4 Генеральних прокурора? Зміна людей на цій посаді не дає можливості довести справи до їх логічного завершення. Маса всього робилось, в тому числі і зміни у законодавстві, щоб не встановити істину, що відбувалось під час подій на Майдані.

Але я не вірю, що Луценка призначили, щоб затягнути розслідування подій. Я був його адвокатом і сподівався, що він доб’ється внесення необхідних змін в законодавство, які б сприяли розслідуванню, але, на жаль, він цього не зробив. Юрій Луценко говорить і діє не як прокурор, а як політик.

Повну версію розмови можна почути у доданому звуковому файлі

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.