Слухати

Нове видання Український інтерес: ми не шоколадні, але й не депресивні, - Юрій Горбань

26 грудня 2017 - 17:53
Facebook Twitter Google+
Із новою газетою та принципами роботи її редакції знайомить заступник головного редактора Юрій Горбань
Нове видання Український інтерес: ми не шоколадні, але й не депресивні, - Юрій Горбань / Програми на Громадському радіо

«У нас нема депресивної тональності публікацій. Ми не шоколадні, але водночас не «жовті» й не депресивні», — говорить журналіст про нову газету.

Перший примірник інформаційно-аналітичного видання «Український інтерес» вийшов у світ 25 грудня 2017 року. Перший випуск присвячено 100-річчю української державності:

«На 16-ти сторінках ми розповідаємо про історію створення української державності, законодавчі акти, які були ухвалені нашими предками часів «Руської правди», ми розповідаємо про те, які права мають люди, як їх захищати, про конституційний процес новітньої української історії, про УНР сто років тому.

Коли ми цю газету п’ятитисячним тиражем почали роздавати на вулицях, за півтори години в центрі Києва роздали ці п’ять тисяч – як гарячі пиріжки розходилась», — розповідає Юрій Горбань.

Видання створено на базі однойменного інтернет-порталу «Український інтерес».

«Ми спочатку створили сайт, який працює вже рік. І зрозуміли, що наші думки, ідеї, які ми поширюємо на сайті, вимагають і паперового носія. Працюючи на сайті, паралельно мої колеги – редактори, журналісти — писали в друковане видання «Український інтерес», долучали й позаштатних працівників, науковців, експертів – вони працюватимуть на гонорарних засадах», — додав він.

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.