Слухати

Ольга Сворак співпрацювала з СБУ, — колега

27 грудня 2016 - 18:10
Facebook Twitter Google+
Голова інформаційного ресурсу «Golos-info» Ростислав Гудзінський розповів про свою колегу Ольгу Сворак — полонянку, яку сьогодні передали українській стороні
Ольга Сворак співпрацювала з СБУ, — колега / Програми на Громадському радіо

Представники «ДНР« передали керівнику українського Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиру Рубану двох жінок. Ольга Сворак працювала журналістом порталу Golos-info. Анжеліка Преснякова була суддею Апеляційного суду Донецької області.

Анастасія Багаліка: Нагадайте історію вашої колеги Ольги Сворак.

Ростислав Гудзінський: Ольга Сворак є кореспонденткою «Голос народу Івано-Франківщини», інтернет-видання «Golos-info». 21 червня 2016 року сепаратистський сайт  МГБ «ЛНР», заявив, що ними була затримана Ольга Богданова. Не знаю, чому вони так написали, але це була наша колега Ольга Сворак.

Анастасія Багаліка: Чи є подробиці, як відбулося затримання?

Ростислав Гудзінський: Зараз це вже не секрет. Ольга Сворак дійсно співпрацювала зі СБУ. Тому вона здійснювала певні завдання на непідконтрольній території, співпрацюючи з ЗСУ та СБУ. Вона збирала певну інформацію — якось їм стало відомо про її перебування на цій території.

Олександр Близнюк: Які матеріали вона робила вам?

Ростислав Гудзінський: Ольга Сворак писала більше більше на соціальні теми: побутові проблеми Прикарпаття, корупція, життя простих людей. Вона хотіла зробити матеріали про життя українців на непідконтрольній Україні території.

Думаю, вона дасть прес-конференцію і розповість деталі свого затримання і важливої роботи, яку вони робила на території лінії розмежуванні і на непідконтрольній території.

Анастасія Багаліка: Ви вже контактували з Ольгою? Знаєте, в якому вона стані?

Ростислав Гудзінський: Безумовно, людина, яка довгий період перебувала в неволі потребує певної реабілітації, медичного обстеження, спілкуванні з друзями. Думаю, все найгірше вже позаду. Головне, щоб Ольга повернулася до нормального життя.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.