Слухати

«Порятунок гряде»: Діля присвятив пісню українським політичним в’язням

22 травня 2018 - 18:23
Facebook Twitter Google+
Співак і музикант Діля, він же Едуард Приступа, разом зі своїм колегою, джазовим піаністом Усеїном Бекіровим презентують новий альбом «Молескін»

delya.jpg

Громадське радіо
Діля та Усеїн Бекіров
Громадське радіо

Олена Бадюк: Чому саме назвою пісні «Молескін» ви назвали свій альбом?

Діля: Там про нього співається. Вже багато років ця модель щоденників мені дуже подобається, і вже років 6-7 я використовую для своїх нотаток виключно марку саме цього блокноту – Молескін.

Олена Бадюк: Чому саме джазовий формат, саме джазова музика?

Діля: Мені взагалі подобається працювати саме в різних напрямках, саме тому я і звернувся до Усеїна.

Олена Бадюк: Що цікаво, що ви в альбомі показуєте свою інтерпретацію вже відомих хітів. Розкажіть про це.

Діля: В альбомі є пісня Святослава Вакарчука «На небі», Сергія Бабкіна «Але», пісня в моєму співавторстві «Вода», яку більшість знає як пісню ТНМК, а також народна композиція «Гуцулка Ксенія».

Олена Бадюк: Чи є ще якісь пісні, які ви б хотіли інтерпретувати по-своєму?  

Діля: Я думаю, що все, що хотілося і все, що подобається, ми вже інтерпретували. Тим більше, зараз ми під враженням від нового матеріалу, який слухачі почують пізніше.

Олена Бадюк: Тобто ви плануєте продовжити співпрацю?

Усеїн Бекіров: Именно так, мы не просто планируем, но и продолжаем.

Олена Бадюк: Сьогодні проходила акція на підтримку політв’язнів, зокрема Олега Сенцова, який голодує 9-и день. Вас цей крок Олега також зачепив і ви у соціальній мережі Фейсбук теж висловили свою підтримку. Чи вважаєте ви, що наразі в українському суспільстві, особливо серед митців та активних громадян, важлива спільна позиція щодо підтримки українських політичних в’язнів?

Діля: Підтримка талановитих людей, які потрапляють за грати за такими політичними мотивами, має бути. Навіть якщо б це був не Олег Сенцов, а будь-яка творча особистість у будь-якій країні, яка була б несправедливо засуджена, це нормально, коли країна підтримує людину, яка народилася в цій країні. Навіть коли ти розумієш, шо нічого не можеш зробити, але можеш хоча б поколихати вітер, то потрібно поколихати вітер, як написав мій колега Олег «Фагот» Михайлюта.

Про це все можна сказати словами нашої пісні «Порятунок гряде».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.