Слухати

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 лютого. Частина друга / Програми на Громадському радіо
«Громадське радіо» / Скачати зображення

«Ранкова хвиля». Ефір за 7 лютого. Частина друга

07 лютого 2016 - 11:32
Facebook Twitter Google+
Говоримо про способи щоденної благодійності, як переселенцю створити бізнес на новому місці та новий фільм Одіяра «Діпан»

В студії працюють Ірина Славінська та Едуард Лозовий.

Благодійність — це лише для багатих? Зовсім ні. Марина Лисак, співзасновниця та директорка благодійного фонду «Кожен може» розповідає про способи щоденної благодійності. Для цього не потрібні великі кошти чи якісь особливі ресурси — допомогти може кожна копійка та кожна хвилина часу, витраченого на волонтерство. За словами Марини Лисак, поважні волонтерські організації не збирають кошти в скриньки в поїздах метро, тож на 99% такі ініціативи є шахрайськими.

Поїздка на декілька тижнів з Луганська перетворилася на півтора роки, прожиті в Києві. Про те, як створити новий сімейний бізнес на новому місці в незнайомому місті розказує Тетяна Ткаченко, котра створила гастрономічний проект «Гурманьяки». За її словами, почати власну справу допомогла увага місцевих гастрономічних проектів, гранти, а також навчання в Центрі зайнятості вільних людей.

Про новий фільм Одіяра «Діпан» розповідає прес-аташе «Arthouse Traffic» Анастасія Сідельник. Цей фільм присвячено історії трьох біженців зі Шрі-Ланки, котрі починають нове життя в Парижі, прикидаючись родиною. За словами Анастасії Сідельник, сьогодні кіно бере участь у політиці, тому поява соціально заангажованих фільмів є цілком природною.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.