Слухати

Росіяни поспіхом вирішили вислати дипломатів США, і навіть їх не полічили, — Бєлєсков

31 липня 2017 - 20:56
Facebook Twitter Google+
«Як виявилося, в Росії працюють близько 1200 співробітників дипломатичних установ, з яких американських дипломатів – трошки більше 300»
Росіяни поспіхом вирішили вислати дипломатів США, і навіть їх не полічили, — Бєлєсков / Програми на Громадському радіо

Президент Росії Володимир Путін відреагував на новий пакет санкцій, який підписав Сенат США, тим, що вирішив вислати з країни біля 700 американських дипломатів

До чого може призвести ця ситуація, запитаємо в аналітика Інституту світової політики Миколи Бєлєскова.

«Почекаємо, як завершиться цей процес, чи вишлють цих 775 американських дипломатів, як було заявлено. Оскільки, як виявилося, в Росії працюють близько 1200 співробітників дипломатичних установ, з яких американських дипломатів – трошки більше 300.

Читайте також: Путін скоротив 755 дипломатичних працівників США

Посилаючись на відкриті дані Державного департаменту, можна поставити під сумнів, де вони знайшли тих 775 американських дипломатів в той час, як для такої країни, як США, нормальна практика наймати місцевих представників тієї держави, де вони перебувають. Тому сьогодні Пєсков вже сказав, що це можуть бути не окремі дипломати, і службовці, які займаються технічними питаннями. Але все одно малойомовірно, що набереться така кількість осіб, яких можна було б вислати з Росії.

Це в котрий раз показало, що рішення приймалося на скору руку, що навіть не змогли прорахувати, яка є кількість американських дипломатів, які мають американське громадянство. Їх все-таке менше, більше тих працівників посольств, в кого є громадянство Росії», — розповів Микола Бєлєсков. 

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.