Слухати

Що змінилося від того часу, як не відбулися вибори в Маріуполі та Красноармійську? / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Що змінилося від того часу, як не відбулися вибори в Маріуполі та Красноармійську?

13 листопада 2015 - 15:42
Facebook Twitter Google+
Ексклюзивне інтер’вю Голови Донецької ОДА Павла Жебрівського

Андрій Куликов: Верховна Рада проголосувала, що вибори у Маріуполі і Красноармійську відбудуться 29 листопада. Наскільки це збігається з вашим баченням?

Павло Жебрівський: Думаю, що за цей час буде можливим надрукувати бюлетені і забезпечити нормальний виборчий процес. Власне, маріупольці і красноармійці готові і хочуть голосувати, тому якихось технічних проблем з приводу голосування 29 листопада я не бачу.

Мені дуже хотілося, щоб ЦВК зайняла роль арбітра, а не учасника на тій чи іншій стороні. Це дуже важливо. Адже, якщо знову ЦВК займе одну зі сторін, то знову можуть бути проблеми.

Андрій Куликов: А що змінилося від того часу, як не відбулися вибори?

Павло Жебрівський: Змінився склад територіальних виборчих комісій. Правда,  сьогодні від Опоблоку керівник територіальної виборчої комісії достатньо молода жінка, яка тимчасово прописана в місті Маріуполі. Вона дуже специфічна, але фахова людина. На сьогодні в територіальних виборчих комісіях немає монополій. І це дуже важливо.

Друге питання — це те, що ЦВК буде друкувати бюлетені на типографії «Україна». Це також дуже важливо, тому це матиме суспільну легітимізацію виборчого процесу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.