Слухати

Шевченко в стилі «блюз» — прем’єра від співачки Оксани Мухи

11 червня 2017 - 20:56
Facebook Twitter Google+
Сьогодні в ефірі «Громадського радіо» співачка Олена Муха з презентацією нової пісні з проекту, що спрямований на популяризацію української поезії
Шевченко в стилі «блюз» — прем’єра від співачки Оксани Мухи / Програми на Громадському радіо

Олена Бадюк: Сьогодні ми почуємо від вас прем’єру композиції «Як би з ким сісти, хліба з’їсти» на вірш відомого українського поета Тараса Шевченко. Розкажіть нам про проект «Від Шевченко до Костенко» тим, хто про нього ще не чув.

Оксана Муха: Цей твір ми зробили разом з Дмитром Кацалом, який був «ідейником» та фактичним реалізатором проекту, який є дуже об’ємним та не має фактичних рамок. Проект включає в себе пісні на слова Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Богдана-Ігора Антонича, Рути Вітер, Василя Стуса, Ліни Костенко — одним словом, основних українських поетів, чиї слова ми хочемо оживляти музикою. Музика буде в стилі рок, блюз, R’n’B, нео-класика та з симфонічним складом оркестру.

Олена Бадюк: Чи є у вас інформація щодо майбутніх прем’єр, чи можете ви відкрити інтригу?

Оксана Муха: На виході в нас готовий «Листопад» Антонича, віршу 75 років, але фактично нічого не змінилося на сьогоднішній день. Пісня у стилі важкого рок-блюзу, і також на підході Симоненко.

Олена Бадюк: Будемо обов’язково стежити за вашими прем’єрами. Сьогодні у нас в студій була співачка Оксана Муха з прем’єрою пісні «Як би з ким сісти, хліба з’їсти».

Нагадаємо, що про проект, у якому є і симфонічний оркестр, і рок-гурт, у квітні в ефірі «Громадського радіо» розповідали композитор і керівник хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал та співачка Оксана Муха.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.