Слухати

Следствие рассматривает три версии подрыва ЛЭП, — Иван Варченко

25 листопада 2015 - 15:56
Facebook Twitter Google+
В связи с подрывом линий электропередач открыто несколько уголовных дел. Об открытых делах и версиях следствия касательно подрыва рассказал советник министра внутренних дел Иван Варченко
Следствие рассматривает три версии подрыва ЛЭП, — Иван Варченко / Програми на Громадському радіо

ivan_varchenko_0_0_0.jpg

Іван Варченко
Іван Варченко
Фейсбук-сторінка Івана Варченка

Михаил Кукин: Какая сейчас ситуация в Херсонской области?

Иван Варченко: Там нема загрози для громадського порядку саме зараз. За 1,5 км від місця вибуху знаходиться райвідділ поліції, і вона готова з’явитися у разі небезпеки за короткий час. За фактами знищення електромереж відкрито кримінальні справи, зокрема за статтею 194 Кримінального кодексу України (знищення державного майна). Цю справу зараз розслідують. Є три робочі версії: це могли бути люди, що мають доступ до вибухових речовин, це могла бути російська диверсійно-розвідувальна група, яка увійшла з Криму, або ж це могли бути учасники акцій проти відновлення ушкоджених раніше ліній електропередач.

Відкриті також кримінальні справи за фактом нападу на правоохоронців (стаття 345 ККУ) — один із працівників правоохоронних органів зазнав ножових поранень, інший отримав струс мозку. За зверненням про тілесні ушкодження журналістки ATR також відкрита кримінальна справа за ст. 171 ККУ.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.