Слухати

Співак Олександр Порядинський виконав пісню на вірш вбитого журналіста В’ячеслава Веремія

27 лютого 2018 - 18:51
Facebook Twitter Google+
На презентації книги про вбитого під час Революції Гідності журналіста В'ячеслава Веремія співак Олександр Порядинський виконав пісню «Моя Україно», вірші до якої і написав В'ячеслав
Співак Олександр Порядинський виконав пісню на вірш вбитого журналіста В’ячеслава Веремія / Програми на Громадському радіо

Співак також є переможцем одного відомого талант-шоу Х-Фактор, і у нього ми розпитали про те, наскільки важко починаючому артистові освоювати український шоу-бізнес.

«Для мене це дійсно мало значення, і на той час я був ще зовсім юним, і не знав, куди мені податися. Я мріяв співати, але я не був впевнений, що це саме мій шлях. Х-Фактор дав мені впевненість в тому, що це саме мій шлях», — говорить Олександр Порядинський.

Зараз Олександр Порядинський навчається в Харківській державній академії культури, і вважає, що в Україні є багато можливостей для того, щоб себе міг реалізувати артист з таким класичним голосом.

«З реалізацією талантів в нас проблем немає, є певні труднощі з компенсацією, але я впевнений, що в нас все буде класно», — вважає Олександр.

Нещодавно в Олександра відбувся перший концерт в Києві в супроводі оркестру.

«Там я співав авторські пісні, неокласику – світові хіти, класичні твори, наші українські народні пісні. Ми цей концерт готували два місяці, це було складно, але надзвичайно цікаво», — поділився своїми враженнями співак.

vyacheslav_veremiy.jpg

В'ячеслав Веремій //
В’ячеслав Веремій

В Українському Домі на презентації книги, присвяченій журналісту, Герою Небесної Сотні, вбитому під час подій Революції Гідності В’ячеславу Веремію, Олександр Порядинський заспівав пісню на вірш самого В’ячеслава. Текст віршу він отримав від мами загиблого журналіста.

«Був концерт в санаторії Хмільника в рамках сольної програми по курортних містечках України. І на одному з концертів після його завершення до мене підійшла жіночка. Це була мама загиблого журналіста В’ячеслава Веремія. Вона сказала: «Сашко, ти так класно співаєш, а в мене син писав вірші. Може, ти щось подивишся і напишеш пісню». Ми обмінялись контактами. Через деякий час вона зателефонувала і сказала, що планує випустити книгу, і було б класно, якщо б я заспівав пісню на презентації книги.

В’ячеслав писав дуже багато – і про любов, і про політику. Але мене найбільше вразило те, що ця людина з самого дитинства любила Україну. Я наприклад, виріс в селі, я пам’ятаю своє дитинство, але я не замислювався, хто такий патріот, що таке Україна. А у віршах В’ячеслава з самого дитинства все пропитано любов’ю, і це найбільше мене вразило. Звідки в дитини ця любов? Тому пісня вийшла про Україну, і називається «Моя Україно. Я думаю, що в цій пісні він буде жити», — сказав Олександр.

Повну версію розмови та пісні Олександра можна прослухати у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.