Слухати

Спортивні бренди часто не хочуть бути спонсорами спортивних заходів, - співорганізатор Київського ультрамарафону

30 червня 2018 - 19:38
Facebook Twitter Google+
Київський ультрамарафон розпочнеться сьогодні о 22 годині. Учасники бігтимуть 100, 50 і 25 кілометрів
Спортивні бренди часто не хочуть бути спонсорами спортивних заходів, - співорганізатор Київського ультрамарафону / Програми на Громадському радіо

Гість ефіру — співорганізатор Київського ультрамарафону Ігор Кретов.

На зауваження про те, що під час минулої розмови в ефірі Ігор Кретов обіцяв провести марафон на батьківщині, в Краматорську, гість ефіру відповів: «Я дотримав слова. У Краматорську відбувся перший напівмарафон. Потім ця ідея була настільки підтримана на локальному рівні, що наступного року відбувся перший марафон. Цього року до 150-річчя міста буде велике спортивне свято на 3 з половиною тисячі людей. Це будуть останні вихідні вересня».

Київський ультрамарафон уже проходить вдруге. Гість програми зазначає, що це не професійні змагання, але дистанція довга. Мета цього ультрамарафону — відбирати людей для участі у чемпіонаті світу у складі української національної збірної. Розпочнеться марафон о 22 годині на Трухановому острові. 

Ідеться про найдовшу дистанцію — 100 кілометрів — та естафету. Також будуть забіги на 50 і 25 кілометрів, вони розпочнуться о 00:00 та 07:00 1 липня відповідно.

«Дуже багато спонсорів надають допомогу лише товарами чи послугами, цього недостатньо. Внески учасників покривають від 50 до 80% витрат на організацію. Решта — це наші статутні внески та кошти. Компанії, які можуть спонсорувати, на нашу думку (передусім це спортивні бренди), часто не є спонсорами. Ті компанії, у яких люди бігають, намагаються підтримувати такі заходи. Це ілюзія думати, що в українському спортивному менеджменті є багато грошей на організацію заходів», — розповідає Ігор Кретов.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.