Слухати

Так звик у Києві до української, що почав писати нею пісні, - співак із Кам’янського (ВІДЕО)

23 лютого 2018 - 22:24
Facebook Twitter Google+
В ефірі Громадського радіо поспілкувалися зі співаком Євгеном Грабовським, а також послухали пісні з його альбому «Дорогою додому»
Так звик у Києві до української, що почав писати нею пісні, - співак із Кам’янського (ВІДЕО) / Програми на Громадському радіо

Співак Євген Грабовський, уродженець Кам’янського, деякий час жив і працював на Донбасі, в Вугледарі. Тепер він киянин, а нещодавно випустив свій перший альбом.

В ефірі Євген розповів, що навчався в україномовній школі, тому українську мову знає з дитинства, проте вільно не розмовляв, адже проживав у переважно російськомовному регіоні:

«Я приїхав до Києва та працюю тепер у Національній бібліотеці України для дітей, і повсякденно спілкуюся українською мовою, тому що цього потребує моя робота перш за все. Але я до цього настільки звик, що й пісні в мене почали писатися українською мовою».

Співак розповів, що після цього вирішив не лише писати пісні українською, але й перекласти вже написані. Таким чином, окрім російськомовної «По дороге домой», з’явилася пісня «Дорогою додому»:

«Вийшло дуже романтично, мелодично. Мені навіть більше сподобався цей варіант», — говорить він.

Слухайте розмову з музикантом і, звісно, його нові пісні в повній версії розмови в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.