Слухати

Телефонограма, опублікована міністром-втікачем Захарченком, є фейком — МВС

07 квітня 2016 - 19:09
Facebook Twitter Google+
Колишній міністр Віталій Захарченко в блозі на сайті «Кореспондент» опублікував телефонограму, в якій ішлося про призупинення переатестації та розформування атестаційних комісій
Телефонограма, опублікована міністром-втікачем Захарченком, є фейком — МВС / Програми на Громадському радіо

Голова Незалежного профсоюзу співробітників  МВС Григорій Кабанченко та голова Громадської ради МВС Володимир Мартиненко коментують телефонограму. До розмови приєднується радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко. Під час розмови вивилося, що хоч телефонограма і є фейком, але атестація проходить не так, як хотілося би МВС.

Михайло Кукін: Это правда?

Володимир Мартиненко: Телефонограму надрукував злочинець, який втік з країни. У документі є дві дати, зверху 23 березня , внизу – 28. Якщо ми спробуємо зателефонувати за номером виконавця, вказаній в телефонограмі, то номера такого не існує.

По-перше, немає обласних управлінь МВС, тепер є головні управління національної поліції в областях. По-друге, інформація про призупинення комісій викликає подив, враховуючи, що не так давно країна мала резонанс відносно того, що Ілля Кива знову не з’явився на атестаційну комісію. Це говорить про те, що комісія працює.

Телефонограма – це фейк.

Там, де не пройшла атестація, немає атестаційних комісій.

Михайло Кукін: Вчера два представителя МВД признали, что в процессе переаттестации могут быть перерывы.

Володимир Мартиненко: Скоріше за все, вони мали на увазі, що атестаційні комісії в областях формуються за участі керівника національної поліції в області. На сьогоднішній день іде атестування керівників національної поліції в області. До моменту, поки вони не пройдуть атестацію, формувати атестаційну комісію неможливо.

Григорій Кабанченко: Вброс удался. Все обсуждают, но не по сути. Аттестация проходит не так, как хотелось бы. Есть две проблемы. Первая – незаконно сократили, не допустив к аттестации, некоторых сотрудников, среди которых участники АТО и женщины в декретном отпуске. По любым стандартам этого делать нельзя.  

Только у нас в стране в законе работников милиции «попереджають про майбутнє звільнення».  Завжди це індивідуальний акт. Я не зобов’язаний щодня слухати Верховну Раду і читати «Голос України». Их индивидуально не предупредили.

Почему в аттестационной комиссии нет представителей профсоюзов? Міліціонер – це теж людина. Його права треба захищати

Іван Варченко: Телефонограма – це фейк. Переатестація в Україні проходить, вона стосуватиметься всіх співробітників Національної поліції, прикордонної служби, служби з надзвичайних ситуацій, міграційної служби.

Тайм-аути можуть бути, як і зараз, після 5-ти областей ми взяли незначний тайм-аут в межах кількох днів, можливо, пару тижнів, щоб підвести підсумки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.