Слухати

У Києві визначать кращого велороботодавця. Умови конкурсу

29 вересня 2017 - 18:59
Facebook Twitter Google+
«Велороботодавець року». Член Асоціації велосипедистів Києва Наталя Шаванова розповіла про конкурс для компаній, які облаштували офіси максимально зручними для шанувальників двоколісного транспорту

shavanova.jpg

Наталя Шаванова // Громадське радіо
Наталя Шаванова
Громадське радіо

«З 30-го серпня по 30-те вересня потрібно заповнити форму на сайті «Велопрацедавець року». Організація подає заявку та додає фотографії того, що там вже зробили в цьому напрямку. І 16 жовтня відбудеться розгляд цих заявок. Асоціація велосипедистів Києва буде відвідувати ці компанії, перевіряючи, чи є там місця для паркування, чи є ще якісь потреби для велосипедистів. Визначальними факторами є якість паркувальних місць, кількість працівників, які їздять на роботу велосипедом, і бажання керівництва в подальшому стимулювати до цього своїх працівників. Відзначається також, якщо в такій компанії є душ і місця для переодягання. Адже багато хто їздить з віддалених районів в спортивному одязі, і йому потрібно перевдягатися в робочий одяг», — розповіла Наталя Шаванова.

За словами Наталі Шаванової, переможці отримають славу, дипломи і корисні призи.

«Я ще не знаю, які в цьому році будуть призи, в тому році в якості призів ми давали велосипеди в лізинг, і співробітники могли певний час їздити на них  у своїх справах. В цьому році оголошення переможців відбудеться 17 жовтня, і ми всіх закликаємо подавати заявки», — закликала Наталя Шаванова.

Вона також зазначила, що стимулювати своїх працівників їздити на велосипедах – економічно вигідно для компаній.

«Заохочуючи свої співробітників їздити на велосипеді, ви додаєте бонусів у власний бізнес, і в місто, адже чим більше людей буде їздити, тим швидше з’явиться нормальна інфраструктура. Працівники, які їздять на велосипедах, більш здоровіші, вони більш позитивні. І доведено, що ті працівники, які їздять на велосипеді, хворіють рідше, отже лікарняних треба виплачувати менше», — переконує Наталя Шаванова.

Повну версію розмови можна прослухати в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.