Слухати

У перші два дні громадяни РФ намагалися забанити ресурс про незаконне відвідування Криму, — Слободян

14 квітня 2017 - 08:11
Facebook Twitter Google+
Держприкордонслужба створила інформресурс для інформування про незаконне відвідування окупованого Криму

slobodyan.jpg

Олег Слободян // Громадське радіо
Олег Слободян
Громадське радіо

Про деталі роботи говоримо з прес-секретарем Держприкордонслужби Олегом Слободяном, з яким ми зв’язалися по телефону.

«Пункти пропуску, які діяли в тимчасово окупованому Криму, рішенням уряду були закриті, відповідно ті громадяни, які їдуть в Крим через ці закриті кордони, порушують українське законодавство. Це стосується як громадян України, так і громадян інших держав.

Для того, щоб отримувати інформацію про таких громадян, ми створили цей сервіс, він абсолютно добровільний, люди повідомляють, якщо в них є таке бажання, і для прикордонників він становить додаткову інформативну цінність», — розповідає Олег Слободян.

Інформаційний ресурс запущений 11 квітня, він вже працює.

«На даний момент він викликав зацікавленість і, можливо, роздратування в громадян Російської Федерації, тому що надійшло понад 300 повідомлень на поштову скриньку, і фактично 90% — інформація від ресурсів з території Росії або громадян з цієї країни, які намагаються всіляко забанити сам цей ресурс, вони пишуть повідомлення, які не мають нічого спільного з реальністю», — додає Олег Слободян.

Але він зазначає, що зараз кількість таких повідомлень вже зменшилась.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.