Слухати

У травні 2014-го на наші концерти в Луганську й Донецьку приходили з прапором України, — «Піккардійська Терція»

05 вересня 2017 - 21:18
Facebook Twitter Google+
Українська акапельна формація «Піккардійська Терція» в студії Громадського Радіо розповідає про новий альбом «Лети…» та згадує виступи в захоплених Луганську та Донецьку
У травні 2014-го на наші концерти в Луганську й Донецьку приходили з прапором України, — «Піккардійська Терція» / Програми на Громадському радіо

Гості ефіру — учасники акапельної формації Володимир Якимець, Ярослав Нудик та Андрій Капраль.

Валентина Троян: У релізі до вашого альбому написано, що звучатиме музика, на якій ви зростали. Яка це музика?

Володимир Якимець: Є широкий пласт культури, який дійшов до нас як мінімум у вигляді фольклору та у вигляді авторських пісень, написаних в 60 — 80-х роках, які варто передавати наступному поколінню. В попередніх своїх альбомах ми почали співати пісні Володимира Івасюка.

Валентина Троян: Як будете святкувати?

Андрій Капраль: Святкувати завжди хочеться гарно, щоб на святкуванні були найдорожчі тобі люди, а це всі, хто впродовж 25 років ходить на наші концерти. Починається наше святкування 30 вересня о 19.00 в палаці «Україна» в Києві. Далі буде поїздка до Америки та Канади. Після цього плануються концерти в Полтаві, Черкасах, Кропивницькому, Дніпрі, Запоріжжі. 3 грудня буде два концерти у Львівській опері. 

Валентина Троян: Я не почула жодного східного містечка.

Ярослав Нудик: У нас завжди в планах українських турів є східні міста, про які ви хочете чути. Справа у тому, що там зараз керує військово-цивільна адміністрація. Ми не можемо захотіти і приїхати, існує певний порядок.

Валентина Троян: Наскільки я знаю, у 2015 році ви були на Донеччині.

Андрій Капраль: Ми були в 2014 році вже в сепаратистському Донецьку і Луганську, в 2015 ми були на деокупованій частині. В травні 2014 року в Донецьку і в Луганську до нас на концерти прийшли героїчні люди з українським прапором, вони співали гімн.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.