Слухати

В Донецькій обладміністрації 50% вільних вакансій — заст. голови Стокоз

04 лютого 2016 - 16:51
Facebook Twitter Google+
Новопризначений заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань Ігор Стокоз ділиться враженнями від першого тижня роботи
В Донецькій обладміністрації 50% вільних вакансій — заст. голови Стокоз / Програми на Громадському радіо

stokoz1_0.jpg

Ігор Стокоз /
Ігор Стокоз

Анастасія Багаліка: Як пройшов перший тиждень роботи? Які є проблемні місця і як ви з ними плануєте боротися?

Ігор Стокоз: Для того, щоб влаштувати людей, правильно інформувати, надати інформаційні послуги. Я зробив аналіз, що по цьому робота ведеться колосальна. Проблема в тому, що на загальнонаціональному рівні не дуже широко висвітлюється ситуація, але я сподіваюся, що ми зможемо вийти в загальноукраїнський простір з нашими проблемами і тими завданням, які ми ставимо. 

Найголовніше завдання для команди, яка прийшла сюди — це введення Донбасу в загальноукраїнський простір. 

Анастасія Багаліка: Про які конкретно проблеми регіону йдеться?

Ігор Стокоз: Найбільша проблема — це проблема кадрів. На сьогоднішній день в Донецькый обласній військово-цивільній адміністрації 50% вільних вакансій. Тобто катастрофічно не вистачає людей, які б змогли працювати і виконувати ті завдання, які ставить перед нами час. 

Ми маємо проблему з вимушено переміщеними особами. Потрібно провести роботу, щоб їх правильно розмістити та працевлаштувати. 

Анастасія Багаліка: Проблема розселення досі існує?

Ігор Стокоз: Ця проблема є. Ці люди сьогодні мешкають в гуртожитках, на базах. Ми працюємо над тим, щоб створити належні умови для функціонування життя і роботи цієї категорії громадян. 

Анастасія Багаліка: Чи готові міжнародні організації підключитися до комплексних програм по наданню житла переселенцям?

Ігор Стокоз: У нас йде співпраця. Підтримка є і ведуться перемовини. Підтримка Західного товариства дуже серйозна. 

Анастасія Багаліка: Чи спостерігаються зараз проблеми з чергами на пропускних пунктах?

Ігор Стокоз: Звичайно. Обстріли активізувалися і є небезпека загрози життю і здоров’ю наших громадян є. Міжнародні організації виступають за те, щоб пропускні пункти не закривалися, але хто буде відповідати за наслідки? На першому місці має бути здоров’я і життя громадян. Поки існує небезпека, має бути припинений рух через пропускні пункти. 

Анастасія Багаліка: Чи є загроза для інших пунктів?

Ігор Стокоз: Загроза існує по всіх пунктах, тому що у нас завжди на час перемовин активізуються обстріли. Якщо буде необхідність і якщо вище керівництво побачить, що є загроза, то будуть прийматися певні рішення, які убезпечать людей. 

Анастасія Багаліка: Чи є проблема з нестачею пропускних пунктів?

Ігор Стокоз: Нам би дати раду з тим, що є. 

Анастасія Багаліка: Яка ситуація із захворіваністю на грип в області?

Ігор Стокоз: З 25 по 31 січня простежується динаміка. Загальна кількість хворих — 16 736 людей, з них померло 73 особи. На цей момент епідемії немає. Медичний департамент все робить для того, щоб ситуація залишалася під контролем. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.