Слухати

Важливо нагадувати мистецькими подіями, що війна триває, — гурт VRODA / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Важливо нагадувати мистецькими подіями, що війна триває, — гурт VRODA

07 жовтня 2017 - 22:10
Facebook Twitter Google+
У студії Громадського радіо поспілкувались з учасницями гурту VRODA Ольгою Нестеренко та Ганною Заклецькою та послухали пісні колективу

Говоримо про те, чому учасниці гурту не припинять свою волонтерську діяльність, беруть участь у концертах на підтримку воїнів АТО, а також продовжують їздити з виступами у міста Донбасу.

«Ми від самого початку, з часів анексії Криму з весни 2014 року подорожували на кордон Криму та Херсонської області. Потім, на жаль, стала актуальною ситуація на Донбасі. І ми завжди долучались до тих ватаг артистів, які їздять до військових, а потім все частіше отримували прохання виступати не лише для військових, а й взагалі для українців, які там залишаються.

І для них дуже важливі наші візити, наші спільні пісні. Коли ми всі разом поза нашою програмою співаємо «Ой верше мій, верше», «Червону руту» — ті пісні, які дійсно об’єднують Україну, це такі моменти єднання, коли ми співаємо, обмінюємось енергетичними посилами, нагадуємо собі знову і знову, що ми єдині і важливо подорожувати і підтримувати одне одного», — говорить учасниця гурту.

Поза цим, ми також дізнавалися, коли ж у такому насиченому графіку учасниці гурту встигають створювати  музику та слухали нові пісні колективу.

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Читайте також: Державна підтримка дала нам інший масштаб, — організатори проекту «Український Схід»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.