Слухати

Велосипед — єдиний сервіс «від дверей до дверей», — Вадим Денисенко

27 квітня 2017 - 16:31
Facebook Twitter Google+
На початку велосезону 2017 говоримо про здобутки і мрії українських велосипедистів
Велосипед — єдиний сервіс «від дверей до дверей», — Вадим Денисенко / Програми на Громадському радіо

В студії Громадського радіо координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва (АВК) Вадим Денисенко.

На питання, що означає національний координатор київської велосипедної організації, Вадим Денисенко відповідає: «Київ повинен розвивати велосипедний транспорт, але часто на заваді цьому стоїть не тільки воля КМДА, а й загальнонаціональне законодавство. Саме з ним я і працюю».

Також Вадим розповідає про стратегічні плани АВК для Києва до 2020 року: 2% велопоїздок містом, 200 кілометрів велошляхів, 0 летальних ДТП.

Чому потрібно обирати велосипед у місті? «Це єдиний транспорт, який надає тобі сервіс door-to-door (від дверей до дверей). Ти виходиш з парадного, і можеш одразу сісти, не доходячи пішки до зупинки, не чекаючи на транспорт, не шукаючи, де запаркувати авто на переповненій стоянці. Ти дістаєшся туди, куди тобі треба. І часто, якщо це дистанції до 5-7 кілометрів, це швидше, ніж навіть приватним авто. От і все», — пояснює Вадим Денисенко.

Більше про велорух в Україні слухайте у випуску — натисніть блакитний трикутник справа вгорі.

 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.