Слухати

Війна зменшила тиражі української преси і зробила її більш україномовною — Погорєлов / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Війна зменшила тиражі української преси і зробила її більш україномовною — Погорєлов

03 травня 2017 - 14:33
Facebook Twitter Google+
Від початку війни українські газети і журнали втратили до чверті сумарного тиражу, а частка україномовної преси зросла з 20 до 30 відсотків, каже Олексій Погорєлов

Виявляється, роздержавлення преси — не катастрофа для її працівників, а можливість розпочати власну успішну справу, якщо є бажання і знання. Генеральний директор Української Асоціації медіа-бізнесу Олексій Погорєлов пояснює, в які способи у скрутних умовах війни та економічної кризи чимало регіональних видань зберігають життєспроможність.

Також ідеться про втрати, яких зазнав український ринок друкованих періодичних видань через війну і про тенденцію до збільшення частки україномовної преси — чи зменшення частки російськомовної?

Повний варіант розмови слухайте у аудіоверсії. Тисніть блакитний трикутник праворуч вгорі. Щоби скачати файл і послухати пізніше, натисніть на хмарку

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.