Слухати

Якщо Генпрокуратура не доведе свою позицію, Савченко отримає політичні бонуси, - політолог

21 березня 2018 - 22:22
Facebook Twitter Google+
На думку Миколи Давидюка, це дозволить Надії Савченко позиціонувати себе як одного з перших кандидатів на посаду президента

davydyuk.jpg

Микола Давидюк // Громадське радіо
Микола Давидюк
Громадське радіо

Гість ефіру — політолог Микола Давидюк.

Григорій Пирлік: 21 березня було призначено засідання регламентного комітету, воно не відбулося, але напередодні народний депутат Антон Геращенко опублікував представлення Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканності з Надії Савченко. Ви вірите в те, що Надія Савченко готувала цю змову?

Микола Давидюк: Те, що проросійські політики в Україні типу Рабіновича почали говорити, що такі розмови були, але напідпитку, схиляє мене все ж таки до «вірю» більше, ніж до «не вірю».

Якщо завтра будуть надані беззаперечні докази і витримана процедура, тоді будемо аплодувати правоохоронцям.

Якщо ж завтра будуть нарізки типу інших деяких справ, буде порушена процедура, Надія Савченко отримає політичні бонуси і зможе себе позиціонувати як один з перших кандидатів в президенти, який заявить про свою діяльність і про свою широку кампанію, тому що це протистояння всіх депутатів, які так злякалися Савченко, проти її однієї. Плюс ця проросійська підтримка, медіа, технічна підтримка, бо будь-який її крок супроводжувала камера, знімали ролики. Це значить, що працює штаб, команда райтерів, режисерів. Це все говорить про те, що Савченко до чогось готувалася, а зараз захищається.

У мене складається враження, що прокуратура дає Надії Савченко люфт, щоб втекти. З іншого боку, вони помиляються в психотипі людини і тому, на що її налаштовували замовники персонажа Савченко. Зрозуміло, що ті, хто керує Савченко, не хочуть, щоб вона тікала, не дадуть їй втекти. Вона тут потрібна для скандалу.

Питання Надії Савченко зняло з порядку денного Антикорупційний суд, зняття депутатської недоторканності, закон про вибори, тобто ті найважливіші речі, які сьогодні потрібні країні.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.