Слухати

З окупованого Луганська нам пишуть, що чекають на Україну, - ініціаторка флешмобу «Країна моїх мрій»

18 лютого 2018 - 21:30
Facebook Twitter Google+
Про флешмоб «Країна моїх мрій» і колективний роман у есеях розповіла завідувачка районного методичного кабінету Станично-Луганського району, одна з іцініаторок флешмобу Тетяна Домащенко
З окупованого Луганська нам пишуть, що чекають на Україну, - ініціаторка флешмобу «Країна моїх мрій» / Програми на Громадському радіо

Станиця Луганська цьогоріч ініціює написання колективного роману в есеях «Країна моїх мрій».

Щоб долучитися до акції потрібно написати есей на тему «Про яку країну я мрію і Чому не втомлююся (мріяти, радіти, насолоджуватися життям, кохати, турбуватись про інших)». Твір не повинен перевищувати 1500 знаків.

Також потрібно зробити аудіозапис (до трьох хвилин), викласти на Фейсбук із хештегом #Країнамоїхмрій.

«Ми розпочинаємо вже 21 лютого і сподіваємось, що нас підтримають і ми створимо цей колективний роман, у якому втілимо всі наші мрії. У вересні в Станиці Луганській буде проходити Свято миру та єдності. На цьому святі ми будемо презентувати роман і відзначати есеїстів», — розповідає Тетяна Домащенко.

Організатори акції готові до всіх думок щодо озвученої теми конкурсу, говорить Тетяна Домащенко. Також вона розповіла, що новели для конкурсу вже надійшли і з окупованого Луганська:

«Пишуть вони про те, що Україна єдина і вони дуже сподіваються на нашу перемогу, прагнуть до миру, чекають на Україну в Луганську».

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.