Слухати

Зараз бум на бізнес літературу, — видавчиня Оксана Форостина

10 березня 2016 - 09:11
Facebook Twitter Google+
Хто є рушієм прогресу в сучасному світі? Як створити країну, в якій вигідно займатися стартапами? Які книжкові новинки зараз готуються до видання? Говоримо про це з видавчинею Оксаною Форостиною
Зараз бум на бізнес літературу, — видавчиня Оксана Форостина / Програми на Громадському радіо

18.30oksana_forostyna_0.jpg

Оксана Форостина «Громадське радіо»
Оксана Форостина
«Громадське радіо»

Ірина Соломко: Чому  ви вирішили перекласти і видати «Оригінали» Адама Гранта?

Оксана Форостина: Минув місяць, як ця книга вийшла в Сполучених штатах. До речі, передмову до неї писала Шеріл Сандберг – головний операційний директор соцмережі Facebook, права рука  Марка Цукерберга.

Ілона Довгань: А про що книга?

Оксана Форостина: Там є така підназва: «Як нонконформісти рухають світ». Це книжка про те, чому, здавалося б, звичайним людям вдається робити якісь проривні рішення в політиці, чи бізнесі. Попри те, що Адам Грант – один з найбільших бізнес-умів сучасності, що консультує дуже великі компанії, ця книга зацікавить не лише бізнесменів.

Ірина Соломко: Якщо «Оригінали» Адама Гранта – книга про те, як рухають світ нонконформісти, то «Нація стартапів» Сола Сінгера і Дена Сенора – книга про те, як світом рухають стартапи?

Оксана Форостина: Радше про те, як створити країну, де вигідно займатись стартапами. Фактично – це книга про те, як Ізраїль перевинайшов себе. Це була відстала, бідна, аграрна країна, що зробила ставку на сучасні технології і досягла хороших результатів.

Ілона Довгань: За яким принципом ви обираєте книжки, що згодом перекладаються і видаються?

Оксана Форостина: Мене багато чого цікавить, але далеко не все з цього я збираюсь видавати. Я чітко розумію, на кого я працюю і кому я служу. Це насамперед люди, які хочуть опанувати своє життя і знаходяться в постійному пошуку енергії. 

Ірина Соломко: Чи є попит на таку літературу?

Оксана Форостина: Зараз бум на бізнес літературу та нон-фікшн. Зрештою, сам факт попиту на «Атлант розправив плечі» багато про що говорить.

Ірина Соломко: Коли вийдуть ці книжки і де їх можна буде придбати?

Оксана Форостина: «Оригінали» Адама Гранта і «Нація стартапів» Сола Сінгера і Дена Сенора вийдуть у квітні. З того, що вже вийшло – вищезгадана «Біографія Ілона Маска». До речі, 10-го березня о 19:00 в київському «DEC place» відбудеться презентація цієї книжки і лекція Вадима Уткіна.

Ілона Довгань: Чим ця книга може зацікавити українців?

Оксана Форостина: Це книга про амбіції й ціну успіху. Я думаю, що для багатьох вона стане якоюсь підтримкою. Особливо хочеться, щоб цю книжку читали підлітки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.