Слухати

Жодних черг. До лікарів київських поліклінік можна записатися в інтернеті

20 квітня 2017 - 16:22
Facebook Twitter Google+
Сервіс уже працює в Подільському районі. До кінця року організатори проекту обіцяють, що записатися через інтернет можна буде до поліклініки у будь-якому районі Києва

Про пілотний проект говоримо з Артемом Михайлюком, представником фірми Helsi, яка і запроваджує іновацію.

Артем Михайлюк: Нам уже вдалося зробити у Подільському районі Києва у всіх поліклініках можливість записатися на визначений час через інтернет, в реєстратурі та через call-center. Я думаю, що максимум за рік це запрацює у всьому Києві. Це був дуже непростий процес. Я думаю, в середині травня це запрацює в Оболонському районі.

Ми розробляємо програмне забезпечення для медичних закладів. Ми вирішили ризикнути і зробити проект в державному закладі. Ми є комерційною компанією. Ми це робимо за свій кошт.

 

 

Щоб записатися, треба вказати прізвище, ім’я, дату народження, стать і мобільний телефон, на який приходить код. Перед запуском ми дослідили досвід подібних систем. Там 4070% людей, які записалися, не приходять. Тому ми зробили невеличкий call-center і майже кожній людині, яка записалася, ми телефонуємо.

Людина не має носити з собою паперові картки, які навіть інші лікарі не завжди можуть розпізнати. Ми віримо, що це впливає на здоров’я людей. 

Є приклад, коли спеціальний комп’ютер встановив діагноз, який не могли встановити лікарі. Він взяв великий обсяг даних, порівняв показники, діагнози та встановив.

Ірина Ромалійська: Яка з цього комерційна вигода вашій компанії?

Артем Михайлюк: Коли у людини є вся електронна картка, то і приватним клінікам буде легше. Також це шоу-рум. Великі комерційні клініки просять показати результати нашої роботи. Ми також бачимо додаткові можливості монетизації сервісу у майбутньому.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.