Слухати

Марта Богачевська-Хомяк: моя нова книжка про Костянтина Богачевського, УГКЦ в США. 23.07.2014

24 липня 2014 - 14:44
Facebook Twitter Google+
Пані Богачевська-Хомяк працює над новою книжкою - про розвиток Української греко-католицької церкви у Сполучених Штатах Америки
Марта Богачевська-Хомяк: моя нова книжка про Костянтина Богачевського, УГКЦ в США. 23.07.2014 / Програми на Громадському радіо

Марта Богачевська-ХомякРозмова з Мартою Богачевською-Хомяк про першого митрополита УГКЦ у Америці Костянтина Богачевського і загалом – про розвиток УГКЦ у США. Автор подкасту Кирило Лукеренко: «Ця «Летючка» нетипова, адже це розмова про книжку.

Причому про книжку, яка ще тільки буде опублікована, англійською мовою у США. Цю розмову я записав із науковцем-істориком, українкою яка живе у Америці, Мартою Богачевською-Хомяк. Пані Марта навчалася у Пенсільванському і Колумбійському університетах, а викладала у низці інших вишів — зокрема Нью-Йоркському і Гарвардському університетах.

Український читач знає пані Марту як автора наукових праць по історії українського фемінізму. Але зараз пані Богачевська-Хомяк працює вона над новою книжкою — про розвиток Української греко-католицької церкви у Сполучених Штатах Америки. І центральний персонаж книжки — перший митрополит УГКЦ у Америці Костянтин Богачевський».

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.