Слухати

У Дніпрі учасники бойових дій пройшли семінар із фрілансу

11 жовтня 2016 - 17:59
Протягом двох годин семінару 60 демобілізованих бійців дізнавалися, що таке фріланс та як розвивати фріланс-кар'єру
У Дніпрі учасники бойових дій пройшли семінар із фрілансу / Новини на Громадському радіо

Практикум із фрілансу пройшов у стінах облдержадміністрації. Метою заходу організатори називають адаптацію демобілізованих до цивільного життя. Говорить Ольга Горб, радник голови Дніпропетровської ОДА.

«Это актуальная тема на сегодняшний день, чтобы участники боевых действий, которые уже вернулись домой, имели возможность получить новые знания, новые навыки. И самое главное — быстрее вернуться в мирную жизнь», — говорить Ольга Горб, радниця голови Дніпропетровської ОДА.

gorb.jpg

Ольга Горб // «Громадське радіо»
Ольга Горб
«Громадське радіо»

Практичним досвідом із бійцями поділився тренер-фрілансер Філіп Духлій. Графічного дизайнера з Броварів знають не лише в Україні, а й за її межами. За два роки роботи фрілансером Духлій навчився заробляти до 20 доларів на годину. А сьогоднішній семінар розробив спеціально для початківців.

«Тех, кто не знает, с чего начать во фрилансе, к чему подступиться, какие бывают биржи. Это базовые лекции, чтобы помочь людям определиться, чем они будут дальше заниматься. Зависит от знаний и навыков, которые имеются. Главное — не бояться стартовать. По статистке, более 80% во фрилансе — программисты, 6% — дизайнеры и креативщики, 11% — другие профессии. Украина по этим показателям занимает четвертое место в мире», — зазначив Філіп Духлій.

fylypp.jpg

Філіп Духлій // «Громадське радіо»
Філіп Духлій
«Громадське радіо»

Серед учасників семінару — Віталій Максименко. До того, як побував в АТО, він проектував ракети в КБ «Південне». А після демобілізації вирішив знайти роботу, яка б приносила дохід і давала змогу подорожувати. Для цього, розповідає, і відвідав семінар.

«Почему бы не попробовать? Во-первых, новые способы заработка. Меня интересуют путешествия в данный момент и плюс работа совмещать06.33Мне показалось довольно интересным, поэтому я сегодня здесь», — розповів боєць.

На думку учасника АТО, найважливіше у роботі фрілансера — можливість обирати, де і скільки саме працювати, а також — коли йти у відпустку.

Маргарита Кримова з Дніпра

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+