Слухати

Блокада — вимушений крок для кримських татар, — співзасновниця «Крим SOS»

01 жовтня 2015 - 13:28 90
Facebook Twitter Google+
Про це в ефірі «Громадського радіо» заявила Таміла Ташева, співзасновниця громадської ініціативи «Крим SOS»

«Не так давно почалася акція, і вона продовжується — блокада Криму. Це знов підіймає питання Криму нагору. Як на мене, то це один з плюсів цієї акції. До неї можна як завгодно ставитися, у нашої організації також неоднозначне ставлення до блокади Криму, але ми розуміємо, що це вимушений крок Меджлісу. Тому що про Крим забули. Немає загальної стратегії по роботі з Кримом. І ті громадяни, що залишаються в окупованому Криму, відчувають, що про них забули. Як на мене це дуже промовиста акція. І вона зараз була на часі», — зауважила Таміла Ташева.

Також громадська діячка каже, що продуктів в Криму на даний момент вистачає, але не вистачає саме якісної продукції і по адекватній ціні.

«Ми правозахисна організація, яка не може говорити, що ми маємо залишити без води та їжі всіх жителів Криму. Але треба спитати куди йдуть всі ці фури? Вони йдуть в обхід кримського споживача на територію Росії. В мене в Криму живуть батьки, родичі — і вони підтверджують цю інформацію. Щоб ці фури потрапили до Росії, водії спочатку давали хабар українським прикордонниками, потім хабарі російським прикордонникам», — сказала вона. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.