Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 08 грудня. Частина друга

08 грудня 2015 - 13:40
Facebook Twitter Google+
Говоримо про боротьбу з контрабандою на Донбасі та про заборону українським спортсменам, які переїхали до інших країн, виступати за свої нові збірні на Олімпійських іграх 2016 року
«На свіжу голову». Ефір за 08 грудня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Співробітники Державної прикордонної служби в результаті проведення спецоперації виявили схеми незаконного переміщення товарів та вантажів на окуповану територію незаконним збройним формуванням. «Такі спецоперації не можуть перекрити потік контрабанди, бо у нас немає повної блокади товарообігу з окупованими територіями», — запевнила волонтер Діана Макарова. Поширенню контрабанди сприяє практика тривалого перебування військових частин на своїх позиціях і відсутність періодичної ротації. За умов відносного перемир’я, коли бойові дії не ведуться, деякі військовослужбовці знаходять можливості додаткового незаконного заробітку.

Національний олімпійський комітет України заборонив колишнім українським спортсменам, незалежно від причин зміни громадянства, виступати на Олімпійських іграх 2016 року за збірні інших країн. Своє бачення причин цього явища висловив голова Федерації пауерліфтингу України Сіражутдін Базаєв. «Змінюється не лише ставлення спортсменів до своєї роботи, але й ставлення держави до спорту. Протягом 25 років незалежності спорт залишався на останньому місці за фінансуванням. Наші спортсмени не лише заробляють менше, ніж колеги за кордоном, але й не мають від держави підтримки у працевлаштуванні та навчанні по закінченню спортивної кар’єри. Тому сьогодні багато спортсменів просто рахують, де їм вигідніше працювати», — розказує Базаєв.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.