«На свіжу голову». Ефір за 1 листопада. Друга частина

01 листопада 2015 - 12:19
Facebook Twitter Google+
Говорили про пікет із вимогою відставки генпрокурора Шокіна під воротами садиби Порошенка та про нову систему оповіщення: жителям Києва будуть розсилатися смс-повідомлення про надзвичайні пригоди

Вчора, 31 жовтня, відставки генерального прокурора Віктора Шокіна вимагали під воротами садиби Президента України. 93 автівки з членами Автомайдану, подолавши різні перепони у вигляді мітингу невідомих і поставленого поперек дороги автобуса з міліцією, таки дісталися входу до резиденції, де недовго помітингували, наклеїли плакати і пообіцяли повернутися. Відставки генерального прокурора вимагають вже давно – і політики, і журналісти, і представники експертного середовища. Петиція з вимогою звільнення шефа ГПУ і відкритого конкурсу на цю посаду набрала необхідні 25 з хвостиком тисяч підписів. Чи довіряють українці чинній прокуратурі? Та чи буде довіра новій прокуратурі, якщо її створять у той же спосіб, що й нову поліцію? Про це говорили із Катериною Бутко, активісткою Автомайдану.

У Києві тестують нову систему оповіщення, в рамках якої жителям столиці будуть розсилатися смс-повідомлення про снігопади та інші надзвичайні пригоди. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв. В Україні ця технологія вже пройшла «випробування». Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області та оператор мережі мобільного зв’язку «Київстар» уклали угоду з попереднього оповіщення населення про загрози можливих надзвичайних ситуацій. Чи потрібен взагалі такий сервіс? Та кому краще надсилати таку інформацію — мешканцям міста чи комунальним службам? Про це телефоном - Олександр Сергієнко, директор Інституту міста.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.