«На свіжу голову». Ефір за 1 жовтня. Частина перша

01 жовтня 2015 - 16:28
Facebook Twitter Google+
Монополіст збільшує абонплату: «Укртелеком» хоче вже цього місяця підняти тарифи на стаціонарний телефонний зв'язок. Друга тема випуску — «Кримський день» у Раді Європи

В Україні вже цього місяця зросте на 17,5% абонентська плата за стаціонарний телефонний зв’язок. Зокрема абонплата для міських користувачів зросте з нинішніх 39,91 грн. до 46,90 грн. Для сільських і селищних абонентів — із 31,58 грн. до 37,12 грн. Оглядач бізнес-порталу «Дело.ua» Микола Оліярник переконаний, що не варто відмовлятися від стаціонарних телефонів. В екстремальних ситуаціях перший вид зв’язку, який не витримує навантажень — це мобільний зв’язок, дротовий надійніший. Стаціонарні телефони мають потрійне резервування, акумулятори, навіть якщо зникне світло, то такий телефон працюватиме.

У Раді Європи влаштували «Кримський день». Круглий стіл «Права людини в окупованому Криму», фотовиставка «Боротьба крізь роки», виступи відомих кримських артистів— всі ці заходи провели для того, аби світ пам’ятав про анексію Криму. Співзасновниця громадської ініціативи «Крим SOS» Таміла Ташева: «Такі заходи мають відбуватися якомога частіше по всій Україні. Адже питання Криму часом відсувається з порядку денного, тому дуже важливо, щоб на будь-яких подіях — і міжнародних, і українських — обговорювалося це питання. Крим має повернутися до України».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.