Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 10 грудня. Частина перша / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 10 грудня. Частина перша

10 грудня 2015 - 12:24
Facebook Twitter Google+
Говоримо про стратегію економічного розвитку України на 2016 рік та про заяви Прем’єр-міністра РФ Дмітрія Мєдвєдєва стосовно України, ЄС та Туреччини

Міністри Наталя Яресько, Володимир Демчишин та Айварас Абрамовічус звітують про роботу економічного блоку уряду. Президент, в свою чергу, запропонував ввести податкові зміни з 1 квітня 2016 року, аби бізнес мав можливість до них адаптуватися.

Якою буде стратегія економічного розвитку на наступний рік та чи стимулює нове законодавство (зміни до Податкового кодексу, Закон про бюджет 2016) розвиток економіки і бізнесу, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Гостем студії був екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, директор Школи управляння Українського католицького університету Павло Шеремета.

Також говорили про те, що Прем’єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що з Україною та ЄС неможливо домовитись. А стосовно Туреччини сказав, що ця країна дала підстави для війни. Подібні заяви — це чергове залякування, чи щось більше?

Чи позначиться ця гібридна війна заяв у світовій дипломатії на ситуації на Донбасі? Як світ та Україна мають реагувати на таку «дипломатію»?

Ситуацію коментував гість студії політолог Олексій Голобуцький.

В студії працюють журналісти Дмитро Тузов та Євген Павлюковський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.