«На свіжу голову». Ефір за 10 листопада. Частина друга

10 листопада 2015 - 14:49
Facebook Twitter Google+
Чому учні 4-х та 7-х класів наших шкіл досі не забезпечені повністю підручниками, і чому бойовики посилили обстріли та пустили в хід, навіть, заборонені Мінськими домовленостями, 122-мм міномети

Підручники цього року мали бути профінансовані на 50% — за рахунок  державного бюджету, та 50% — місцевими бюджетами. Але чи вчасно Міносвіти почало цим займатися? Питання: хто має вирішити питання забезпечення школярів підручниками? Розповідає про ситуацію, що склалась, заступник голови громадської організації «Батьківський контроль» Іванна Коберник.

Також говоримо про події на Донбасі — чому бойовики нині посилили обстріли і пустили в хід, навіть, заборонені Мінськими домовленостями, 122-мм міномети? Згадуємо про те, що Донецьк, свого часу, мав історичну назву на честь англійського підприємця, який заснував робітниче поселення – Юзовка. За часів сталінської диктатури місто було перейменовано у Сталіно, а 54 роки тому, після розвінчання культу особи радянського тирана, отримало свою сучасну назву Донець» — на честь ріки Сіверський Донець.

Шукаємо відповідь на питання: коли окуповані міста східної України повернуться під українську юрисдикцію і що ми повинні для цього зробити? В студії — журналіст і блогер, доненчанин Денис Казанський, який змушений був залишити рідне місто, через окупацію бойовиками та їхніми російськими військовими кураторами.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.