Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 11 листопада. Друга частина

11 листопада 2015 - 13:04
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що парламент ухвалив низку антикорупційних законів і про те, що Міносвіти пропонує ввести ЗНО для випускників 9 класів
«На свіжу голову». Ефір за 11 листопада. Друга частина / Програми на Громадському радіо

Верховна Рада проголосувала ключові законопроекти з так званого «безвізового пакету». У першому читанні депутати підтримали проект Закону про негайне виконання постанови суду про примусове видворення іноземців. Крім того, парламент прийняв низку законопроектів, необхідних для боротьби з корупцією. Зокрема, про спецконфіскацію та створення Національного агентства з виявлення активів, отриманих незаконним шляхом. Чи дозволять ці законопроекти повернути вкрадені кошти, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Гостею студії була виконавчий директор Центру протидії корупції Дарина Каленюк.

«Закон про арешт майна і спецконфіскацію депутати змінили до невпізнаваності. Щоб арештувати майно, треба спочатку довести провину і злочин — це неможливо». — Дарина Каленюк.

Також говорили про те, що Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення зовнішнього незалежного оцінювання для всіх учнів при переході в старші класи. Про це повідомив заступник Міністра освіти Павло Хобзей. Чи потрібно навантажувати дітей додатковими іспитами і чи здатні діти у такому віці зрозуміти, що від іспитів залежить їх майбутнє?

Гостею студії була голова Громадської ради при Міністерстві освіти, кандидат філологічних наук Галина Усатенко.

«ЗНО після 9 класу дозволить якісно покращити методологію викладання у середній школі. Така ініціатива — частина реформування системи освіти загалом». —  Галина Усатенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.