Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 11 листопада. Перша частина

11 листопада 2015 - 12:50
Facebook Twitter Google+
Говоримо про активізацію російської-терористичних угруповань та порушення режиму тиші на Донбасі та про те, що парламент призначив вибори в Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада
«На свіжу голову». Ефір за 11 листопада. Перша частина / Програми на Громадському радіо

На Донбасі триває ескалація конфлікту з боку російсько-терористичних військ. Бойовики використовують заборонені міномети 120 мм. Порушення перемир’я зафіксовано у всіх секторах. Як має реагувати офіційний Київ і чи варто чекати поновлення активних військових дій, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Гостем студії був екс-заступник голови Генштабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

«Росії не вистачає сил підтримувати конфлікт і в Сирії і на Донбасі, тому було затишшя. Путін розуміє лише мову сили. Бойовики на Донбасі сформували три тактичні групи, але на керівних посадах залишилися військові Російської Федерації. І вони готові до нападу, але чекають наказу», — Ігор Романенко.

Також говорили про те, що Верховна Рада призначила вибори депутатів міських рад і мерів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області на неділю, 29 листопада 2015 р. Чи вдасться не зірвати вибори цього разу?

Ситуацію коментував аналітик громадської мережі «ОПОРА» Олександр Клюжев.

«Ситуація у Маріуполі і Красноармійську нетипова. 29 числа буде відновлений виборчий процес, який був припинений незаконно. Але лишилася проблема проведення агітації». — Олександр Клюжев. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.