Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 14 листопада. Друга частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 14 листопада. Друга частина

14 листопада 2015 - 11:59
Facebook Twitter Google+
Говоримо про розташування розважальних закладів у меморіальних місцях, і про можливу зміну Мінського формату переговорів по Донбасу на інший — із залученням широкого кола держав

Поява кафе у Будинку профспілок, в якому під час Майдану гинули люди, збурила громадську думку і вкотре поставила питання про необхідність надання якогось окремого статусу меморіальним місцям. Про незаконність скандального кафе заявила Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Однак досі залишається невідомим, хто конкретно в міській владі дав дозвіл? І чи варто такі питання довіряти чиновникам?

Переговори з представниками невизнаних республік — так званий Мінський формат — можуть замінити альтернативним. Таку сенсаційну заяву зробив екс-керівник Служби зовнішньої розвідки України генерал Микола Маломуж. По версії генерала, домовлятися про мир і не лише в Україні буде Велика двадцятка. І в результаті повинно постати щось на зразок Хельсінгських угод 1975р, з яких почалося згортання «холодної війни» між СРСР і Заходом. Чи зможе вплинути на агресивну політику Росії така зміна формату?

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.