Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 14 листопада. Перша частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 14 листопада. Перша частина

14 листопада 2015 - 11:53
Facebook Twitter Google+
Страшна трагедія у Франції. У ніч з 13 на 14 листопада у різних районах Парижу сталась серія терактів, внаслідок яких загинуло більше 150 людей, за останніми даними, більше 200 зазнали поранень.

Відомо, що вже встигли ліквідувати 8 терористів. Президент Франції Франсуа Олланд оголосив в країні надзвичайний стан та закрив кордони. Чому настільки велика різниця, між розслідуваннями терористичних актів у Франції та в Україні, хто винен? Гість програми представник адвокатської дорадчої групи — Павло Дикань. На зв’язку — експерт з безпеки Тарас Костанчук.

Несподіванка від соціологів. Відома компанія Джі Еф Кей поцікавилася в українців, які мешкають у 8-ми областях півдня й сходу, за винятком непідконтрольних районів Луганської та Донецької областей, їх ставленням до шляху, яким повинна рухатися Україна в бік Європи чи в бік Росії. Соцопитування виявило, що більшість населення все ж таки хоче рухатися в Європу. Тож наскільки змінилося ставлення українців до Росії? Говорив — політолог, координатор міжнародних проектів Інтерньюз Україна — Володимир Гушулей.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.