Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 15 грудня. Частина друга / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 15 грудня. Частина друга

15 грудня 2015 - 14:55
Facebook Twitter Google+
Говоримо про плани влади терміново розглянути цього тижня проект бюджету-2016 і Податкового кодексу, а також про «круглий стіл» пам'яті Казимира Малевича «Мистецтво після «Чорного квадрату»

Член Комітету Верховної Ради Іван Крулько коментує гарячу новину від Володимира Гройсмана про скликання позачергового засідання Верховної Ради на 17 грудня для розгляду закону про держбюджет-2016 та Податкового кодексу.

«У четвер, 17 грудня парламент розглядатиме проект держбюджету, оскільки депутати ще не отримали документи, секретаріат Комітету з питань бюджети тільки почав їх опрацьовувати», — сказав Іван Крулько. Такий поспіх, на думку депутата, можна пояснити лише бажанням спікера Гройсмана хоч якось зберегти обличчя уряду, адже Кабмін пропустив усі можливі терміни подання відповідних документів.

Організатори сьогоднішнього «круглого столу» розповіли, чому вирішили зараз популяризувати ім’я Малевича: «Він, як і кожен геній, актуальний, бо випередив свій час. Ми досі не вивчили його уроків», — каже Тетяна Філевська.

Родзинкою сьогоднішнього заходу буде оприлюднення раніше невідомих текстів Малевича. Ці тексти передали родичі Мар’яна Кропивницького, що був особистим помічником Казимира Малевича. Де оригінали цих текстів — невідомо. Бо в радянські часи небезпечно було зберігати записи чи інші речі, пов’язані з Малевичем. Оригінали знищували з міркувань безпеки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.