«На свіжу голову». Ефір за 17 грудня. Частина друга

17 грудня 2015 - 14:17
Facebook Twitter Google+
Говоримо про зміни в українській економіці після припинення Росією дії договору про зону вільної торгівлі з Україною. А також аналізуємо чим закінчиться участь Росії в сирійському конфлікті

Президент РФ Владімір Путін підписав указ про припинення Росією з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі щодо України. Які наслідки це матиме для української економіки і чи означає це зникнення з полиць певних категорій російських товарів?

Гостем студії був економіст та політолог Андрій Новак. «Закриття російських ринків для України стимулюватиме українських виробників швидше переорієнтовуватися на європейський ринок. Україна завоює європейські ринки і з новим досвідом повернеться на російські, як свого часу це зробила Грузія», – вважає експерт.

Також говорили про те, що німецьке видання «Більд» назвало Владіміра Путіна військовим злочинцем. Внаслідок бомбардувань Росії в Сирії гине цивільне населення, обмежується постачання гуманітарної допомоги, цілями російської авіації стають лікарні, пекарні й склади з зерном. Питання: Чим закінчиться участь Росії в сирійському конфлікті?

Гостем студії був директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос. «Конфлікти в Україні і Сирії – одна війна, просто театри військових дій різні. Своїми діями в Сирії Росія намагається відновити свій геополітичний статус у світі. Її метою не є утримання при владі існуючого в Сирії режиму. Росія хоче розмовляти зі Сполученими Штатами Америки на рівних».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.