Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 17 жовтня. Друга частина

17 жовтня 2015 - 12:38
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, чому Україна завозить вугілля з непідконтрольних територій, а також про прохання Тернопільської облради повернути у паспорти та інші реєстраційні документи графу "національність"
«На свіжу голову». Ефір за 17 жовтня. Друга частина / Програми на Громадському радіо

У студії працюють Тетяна Шептицька і Едуард Лозовий.

Міненерго оприлюднило інформацію, що з непідконтрольних територій щодня вивозиться 40 тисяч тон необхідного українським тепловим електростанціям антрациту. Ціна (1100 гривень за тону) нижча ніж на імпортне вугілля. Чи можна це вважати непрямою підтримкою економіки так званих республік? Чи все ж таки це виправданий крок, бо дозволить пережити зиму всій Україні без відключень? Ситуацію коментує Юрій Корольчук, член Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій.

Тернопільська облрада просить Верховну Раду України відновити запис про національність у державних реєстраційних документах і провести перепис населення в 2016 році. Чи зачіпатиме ця ініціатива інтереси національних меншин? Чи справді нагальним є повернення в паспорти етнічної ідентифікації? Ці та інші аспекти оцінює громадський діяч, співробітник «Порталу мовної політики» Максим Кобєлєв.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.