«На свіжу голову». Ефір за 17 жовтня. Перша частина

17 жовтня 2015 - 12:16
Facebook Twitter Google+
Говоримо про люстрацію в Україні, а також про те, чому росіяни почали сприймати Україну як можливого агресора. В студії працюють Едуард Лозовий і Тетяна Шептицька

В Україні люстровано понад 700 чиновників, і записано в реєстр те, що вони упродовж 10 років не мають права повертатися на державну службу. Про це вчора, 16 жовтня, під час прес-конференції повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв. Про те, як проходить люстрація та до чого вдаються чиновники, щоб її уникнути, говорили з директором департаменту  з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяною Козаченко.

Росіяни бояться, що Україна на них нападе. Всеросійський центр вивчення громадської думки оприлюднив результати опитування, за якими Україна у свідомості громадян Федерації посідає друге місце, відразу ж після США й НАТО, як можливий агресор. Майже половина росіян вважає, що існує загроза військового нападу на Росію з боку якоїсь держави. 43% такої загрози не бачать.Чи варто нам, українцям, тішитися, що за східним кордоном нас почали боятися? Про це говорили з експертом Інституту євро-атлантичного співробітництва Володимирои Горбачем та письменником і політологом Володимиром Цибулько.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.