Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 18 листопада. Частина друга

18 листопада 2015 - 13:03
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що на окупованій території виявили табір, в якому дітей зі Сходу готують до військових дій та про підсумки національного конкурсу карикатур
«На свіжу голову». Ефір за 18 листопада. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Неповнолітні на війні. На окупованій території неподалік Луганська німецькі журналісти виявили кадетську школу, яка готує дітей до військових протистоянь. Патріотичні військові табори існють і на базі батальйону «Азов» на Сумщині. З якого віку діти мають вчитись володіти зброєю, і яку відповідальність несуть дорослі за подібні навчання, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».  

Гостею студії була дитячий психолог Юлія Лукаш. На зв’язку зі студією був Олексій Олексюк, командир 2-го штурмового батальйону «Азов», голова молодіжної української організації «Джура» та один з організаторів патріотичного табору для дітей.

Також говорили про те, що за підсумками національного конкурсу карикатур найкращу карикатуру на Володимира Путіна намалював росіянин. В той час як в Україні з російського президента сміятись можна, у самій РФ, звичайно, за це можна понести жорстоке покарання.

Чи є межа політичної карикатури, щоб вона не сприймалась як провокація, — з’ясовували з гостем студії жураністом та карикатуристом Олегом Смалем.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.