Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 19 грудня. Частина друга

19 грудня 2015 - 12:58
Facebook Twitter Google+
Говоримо про інвестиції у проект відновлення згорілого Будинку профспілок на Хрещатику та про те, чи доцільно лишати в Україні традицію радянського Діда Мороза
«На свіжу голову». Ефір за 19 грудня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Компанія «ІТТ-Нерухомість», що входить в групу компаній «ІТТ», інвестує близько 160 мільйонів гривень на проведення відновлювальних робіт із реконструкції Будинку профспілок, що згорів під час Євромайдану в центрі Києва. Чи потрібна така реконструкція та чи не перетвориться цей проект на побудову чергового бізнес-центру, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Ситуацію коментує Назар Бенч — інвестор, директор ТОВ « ІТТ-Нерухомість».

Також говорили про те, що 19 грудня, у день Святого Миколая, чимало українських дітей і дорослих знайшли під подушкою подарунки. Але ж попереду Новий рік і Різдво, а в Україні ще лишилася традиція радянського Діда Мороза, якого вже подекуди називають пережитком радянського минулого. Яка традиція ближча українцям і чи варто Діда Мороза вважати посланцем «русского мира»?

На включенні зі студією був Олег Чабан, завідувач кафедрою психосоматичної медицини і психотерапії НАМН України імені Богомольця.

В студії — журналісти Тетяна Шептицька та Едуард Лозовий.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.