Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 2 листопада. Друга частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 2 листопада. Друга частина

02 листопада 2015 - 13:31
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що в Мін'юсті України заявляють, що отримання кримцями паспортів РФ було вимушеним кроком, а також про те, що Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Російський паспорт, отриманий кримцями на півострові, не є легітимним в Україні, але жити без нього в Криму зараз неможливо. Про це заявив заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов. На включенні зі студією була кримська татарка, одна із співробітниць ГО «КримSOS» Айше Акієва.

«Більшість мешканців Криму вимушені для елементарного виживання на півострові отримувати російський паспорт», — розповідає Айше Акієва. 

Також говорили про те, що 45-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» завершив роботу і визначив кращі фільми. Про те, коли ми дочекаємось якісного українського кіно та яке сучасне кіно сьогодні потрібно просувати в Україні розповідає кінокритик Ігор Грабович.

«Вперше цьогоріч на фестивалі «Молодість» була окрема українська програма. Але українські фільми ще не відповідають європейській якості», — розповів Ігор Грабович.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.