Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 21 грудня. Частина друга

21 грудня 2015 - 13:52
Facebook Twitter Google+
Говорили про те, чому і з якою метою у Києві зустрічалися 30 найбільших олігархів України, а також про перспективи відшкодування матеріальних збитків переселенцям з Донбасу
«На свіжу голову». Ефір за 21 грудня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

У Києві відбулася друга зустріч найбільших бізнесменів України, де обговорювалася економічна ситуація і варіанти виходу з кризи. До кінця 2015 року великий бізнес планує озвучити своє звернення до суспільства. чи зможуть українські олігархи домовитися з громадянським суспільством і виробити спільний план дій? Про це говорили з менеджером антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександром Лємєновим.

За час проведення антитерористичної операції на Сході України від бойових дій постраждали сотні тисяч жителів. У більшості випадків люди просто позбулися даху в результаті обстрілу або попадання снарядів. Українські та міжнародні моніторингові місії фіксували тяжкі наслідки обстрілів житлових кварталів у містах, де бої тривали тривалий час – Донецьк, Луганськ, Вуглегірськ, Іловайськ. Такі населені пункти, як Спартак, Піски, Широкіно, в результаті АТО були зруйновані більше ніж на 90%. Чи є шанси отримати компенсацію за втрачене майно? Про це розказала Олена Виноградова, експерт з адвокації ВБФ «Право на захист».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.