Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 21 жовтня. Друга частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 21 жовтня. Друга частина

21 жовтня 2015 - 13:13
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що на адміністративному кордоні Криму знову підірвали опори ЛЕП, яка постачає електрику на півострів та про те, що у Мінекології хочуть перетворювати торфовища на болота

У ніч на вівторок в районі пункту пропуску Чонгар в Херсонській області було підірвано дві опори стовпа лінії електропередач, якою електроенергія постачається в окупований Росією Крим. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст і активіст Айдер Муждабаєв з посиланням на одного з організаторів громадянської блокади Криму Ленура Іслямова. Кому вигідно зірвати постачання електрики до Криму та хто ці люди: патріоти чи диверсанти, — з’ясовували у програмі  «На свіжу голову».

Гостем студії був економіст Юрій Смелянський.

Також говорили про те, що в Міністерстві екології хочуть перетворювати висушені торфовища на болота. Чи допоможе це вирішити проблему їх горіння та задимлення в містах?

На включенні зі студією була Катерина Норенко, еколог міжнародної благодійної організації «Екологія Право Людина». 

«В Сполучених Штатах Америки вже є позитивний досвід затоплення сухих торфовищ. Є інформація, що після цього екосистема там відновилася майже до попереднього рівня. Але коштує це недешево» — Катерина Норенко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.