Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 21 жовтня. Перша частина / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 21 жовтня. Перша частина

21 жовтня 2015 - 12:56
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що більшість жителів Донбасу не хочуть йти голосувати, та про те, що український бізнес у 2016 році очікує знеціненні гривні. В студії Євген Павлюковський та Євгенія Гончарук

Більшість жителів Луганської області ще не визначилися, чи підуть голосувати. Про це розповів голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. За його словами,  явного лідера на місцевих виборах в регіоні немає.

Чому люди не хочуть іти на вибори? Чого бояться, — з’ясовували у програмі  «На свіжу голову» Гостем студії був політолог, голова Єдиного координаційного центру «Донбас» Олег Саакян.

«Мешканці Донбасу не готові йти на вибори через зневіру і непрозорість для людей виборчої системи. Вперше за довгий час мешканці тих регіонів готові обирати нові обличчя. Але серед кандидатів різних партій переважно представники колишньої партії регіонів і комуністи», — Олег Саакян.

Також говорили про те, що український бізнес очікує знецінення гривні. Такими є результати опитування НБУ. Прогнозують, що зростання цін сягне 25%.

Наскільки може девальвувати гривня і чи є підстави, — відповіді на ці питання давали фінансист Олексій Кущ та економіст Віктор Суслов.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.