Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 22 листопада. Частина друга / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

«На свіжу голову». Ефір за 22 листопада. Частина друга

22 листопада 2015 - 12:45
Facebook Twitter Google+
Говоримо про те, що українці на прифронтових територіях часто підпадають під вплив ворожої ідеології і пропаганди та про причини відставки першого заступник голови СБУ

Українці на прифронтових територіях часто залишаються під впливом ворожої російської ідеології та пропаганди. Особливої уваги у цьому сенсі потребують навчальні заклади. На Сході України за підтримки Литви розпочинається проект «Творче співробітництво для шкіл Донбасу». Що потрібно робити, щоб не втратити молодь Донбасу і чи готові до змін у роботі вчителі та адміністрації навчальних закладів, — з’ясовували у програмі «На свіжу голову».

Гостею студії була керівник ГО «Новий Донбасс» Лариса Артюгіна.  

Також говорили про те, що політики звинувачують один одного в корупції. Перший заступник голови Служби безпеки України, начальник Головного управління з питань боротьби з корупцією СБУ Віктор Трепак підтвердив, що подав у відставку у зв’язку з неможливістю ведення ефективної боротьби з корупцією, тоді, коли генеральним прокурором є Віктор Шокін. Водночас Президент України запевнив, що «запрягали довго, але їхати будемо швидко». А результат першого етапу боротьби влади з корупцією — «нові закони, нові інституції, нові люди».

Чи дійсно в Україні відбувається боротьба з корупцією чи це є лише імітація таких дій, — з’ясовували разом з гостем студії — експертом антикорупційної групи «Реанімаційний пакет реформ» Олександром Лємєновим.

В студії — журналісти Дмитро Тузов та Ольга Бабчук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.