«На свіжу голову». Ефір за 22 вересня. Частина перша

22 вересня 2015 - 13:59
Facebook Twitter Google+
Спільний проект Радіо «Промінь» та «Громадського радіо». В студії працюють Наталка Соколенко та Андрій Сайчук

Говоримо про про контрактну армію і співпрацю з НАТО та про те, про яку допомогу по гарячій лінії  «Донбас-SOS» просять українці з окупованої території

Владислав Селезньов, спікер Генштабу Збройних сил України розповів, що в парламенті зараз має бути проголосований законопроект про короткострокові контракти — від 6 місяців. Цей контракт дозволить мобілізованим бійцям після демобілізації залишатися на короткий період служити вже на професійній основі. Слухачі відповідають на питання: Росія і Радянський Союз ніколи не нападали на країни-члени НАТО. Це є для вас аргументом, щоби Україна вступила в НАТО?

Олександр Горбатко, директор проекту «Донбас-SOS» розповідає, з якими проханнями звертаються на гарячу телефонну лінію з окупованої території: в основному, це прохання про матеріальну допомогу, людям катастрофічно не вистачає грошей. Бувають і екзотичні прохання: як от вивезти з окупованої території колекцію жуків — 40 ящиків! Слухачі відповідають на питання: чим готові вони допомогти свіпгоромадянам з окупованої території.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.