Слухати

«На свіжу голову». Ефір за 23 листопада. Частина друга / Програми на Громадському радіо

«На свіжу голову». Ефір за 23 листопада. Частина друга

23 листопада 2015 - 13:33
Facebook Twitter Google+
Євромайдан: два роки потому. Протести у Кривому Розі. Меморіальний комплекс Героїв небесної сотні та музей Революції Гідності

Протягом 21-22 листопада у Києві на Майдані Незалежності мали відбуватися заходи до річниці Революції Гідності, ініційовані владою. Але громадські активісти зіравли концерт і проводили мітинги 2 дня поспіль, а 22-го листопада мітинги пройшли у Кривому Розі та Херсоні. Соцмережі сповнені різко критичних оцінок на адресу постмайданної влади. Про зміни у суспільстві і «незмінність» влади після Революції Гідності, говорить журналіст, публіцист, незалежний політичний оглядач Леонід Швець.

Ситуацію в Кривому Розі, пов’язану з протестами щодо виборів міського голови, коментує з місця подій журналіст Віктор Коваленко.

18 листопада 2015 року з’явилося розпорядження Кабінету Міністрів України № 1186-р Про утворення державного закладу «Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Гідності».

Як зберегти пам’ять про Майдан і чи з’явиться музей про події Революції Гідності розповідає археолог, історик, спеціаліст із пам’яткоохоронних досліджень Тимур Бобровський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.