«На свіжу голову». Ефір за 23 вересня. Частина друга

23 вересня 2015 - 13:27 31
Facebook Twitter Google+
Спільний проект Радіо «Промінь» та «Громадського радіо». В студії працюють Євген Павлюковський та Ярина Скуратівська

Вперше за історію незалежної України, Компартія не братиме участь у виборах. Лівий рух тепер активно шукає шляхи до великої політики. Про перспективи і роль лівого руху в Україні говорили у програмі На свіжу голову.

Віталій Дудін, учасник оргкомітету партії «Соціальний рух» розповів, що комуністична партія монополізувала лівий рух, але забороняти її – значить робити для комуністичної партії  добру справу, вони можуть виграти міжнародні суди і повернутись на українську політичну арену. Насправді, зазначає Дудін, комунізму, за яким так ностальгує частина населення не було, а  був бюрократичний соціалізм, тоталітаризм і несвобода слова, яку ліві засуджують. Але сьогодні долучитись до місцевих виборів вони не встигнуть, бо підготовчий процес займає багато часу. Насправді, ліві сили в Україні є і мають бути, але зараз цим електоральним полем користуються олігархи з популістськими лівими гаслами.

Також говорили про те, що Верховна Рада готується заборонити рекламу вздовж дорожніх смуг. Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на зустрічі з журналістами в понеділок.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.